Вибір міста
(Любомль)
підключитись підтримка зворотній зв'язок особистий кабінет акції привести друга Додаткові сервіси

Способи оплати

У терміналах:
Перелік терміналів

Увага! При оплаті враховуйте комісію за поповнення - 2 грн для суми до 200 грн!

У Приват24:

Карткою Visa/Mastercard:
Наші контакти:
0951840044
0675840909
Технічна підтримка:
пн-пт з 9:00 до 17:00
сб з 10:00 до 14:00
(вихідний неділя)

АРХІВ АКЦІЙАкція «1 місяць в подарунок»

Кожен новий абонент, який підключився до нашої мережі, отримує перший місяць користування послугою Інтернет безкоштовно з будь яким тарифом!

* лише для нових абонентів.

ВЕСНЯНИЙ АКЦІЙНИЙ БАЗОВИЙ тарифний план

ВЕСНЯНИЙ АКЦІЙНИЙ БАЗОВИЙ тарифний план діє до кінця 2017 року. Після закінчення акції тариф буде автоматично змінено на тариф 50 Мбіт/с за повну вартість 175 грн./місяць, або ви самостійно обираєте зручний тарифний план у особистому кабінеті.

Підключи швидкісний інтернет у приватному секторі м. Любомль БЕЗКОШТОВНО.

Підключення - безкоштовно, надається АКЦІЙНИЙ Тариф «100 мбіт/с.»- за 150 грн. / Міс., Швидкість до 100 Мбіт / сек. , Без обмеження за кількістю трафіку.

Тарифний план «Акційний» має можливість переходу на тарифні плани:

«100мбіт/с + 100 ТВ каналів» за 225 грн./міс.

«100мбіт/с +160 ТВ каналів» за 240 грн./міс.

Можливість використання послуги "Відкладений платіж на 7 днів", акція "WI-FI роутер" та програма лояльності "БОНУСНА СИСТЕМА" не діє в даному тарифі.

Підключи швидкісний інтернет у приватному секторі м. Любомль за 1200 грн.

Гроші не повертаються у вигляді знижки!.

Надається АКЦІЙНИЙ Тариф «100 мбіт/с.»- за 100 грн. / Міс., Швидкість до 100 Мбіт / сек. , Без обмеження за кількістю трафіку.

Тарифний план «Акційний» має можливість переходу на тарифні плани:

«100мбіт/с + 100 ТВ каналів» за 225 грн./міс.

«100мбіт/с +160 ТВ каналів» за 240 грн./міс.

Можливість використання послуги "Відкладений платіж на 7 днів", акція "WI-FI роутер" та програма лояльності "БОНУСНА СИСТЕМА" не діє в даному тарифі.

Підключи швидкісний інтернет у приватному секторі м. Любомль БЕЗКОШТОВНО.

При умові внесення 1000 грн. на бонусний рахунок.

Щомісяця надається знижка 25 грн. в рахунок абонплати. Термін надання знижки складає 40 місяців, з моменту підключення до нашої мережі. Таким чином сплачені кошти повертаються Вам у повному обсязі.

Гроші нараховуються на бонусний рахунок та не підлягають поверненню у вигляді готівки.


Надається АКЦІЙНИЙ Тариф «100 мбіт/с.+ до160 ТВ каналів»- за 190 грн. / Міс., Швидкість до 100 Мбіт / сек. , Без обмеження за кількістю трафіку. До 160 ТВ каналів цифрового телебачення.

Можливість використання послуги "Відкладений платіж на 7 днів", акція "WI-FI роутер" та програма лояльності "БОНУСНА СИСТЕМА" діє в даному тарифному плані.


*АКЦІЙНИЙ тарифний план “100мбіт/с + 160 ТВ каналів” 1-го вересня 2017 року тариф автоматично втрачає функцію телебачення 160 ТВ каналів і включатиме лише інтернет 100 мбіт/с.
1-го вересня 2017 року ви отримаєте можливість переходу на будь-який із тарифних планів, для "діючих абонентів приватного сектору м. Любомль" (без втрати знижок) або ж залишитись на на існуючому тарифному плані.

Акція «Послуга FI-WI роутер» за 1 грн.

Wi-Fi (Wireless Fidelity) – це сучасна технологія бездротового доступу в Інтернет, що найбільше динамічно розвивається. Доступ в інтернет за технологією Wi-Fi здійснюється за допомогою спеціальних радіо-точок доступу (Wi-Fi роутерів). Підключитися до мережі Wi-Fi можна за допомогою ноутбуків і кишенькових комп'ютерів, оснащених спеціальним устаткуванням. На сьогоднішній день практично всі сучасні портативні та кишенькові комп'ютери є Wi-Fi-сумісними.

Вартість підключення послуги «РОУТЕР» становить 600,00 грн з ПДВ. Гроші нараховуються на особовий рахунок у розмірі 10 грн. протягом 60 місяців та не підлягaють поверненню у вигляді готівки.Пропозиція дійсна за умови наявності роутера.

Акція «Послуга FI-WI роутер потужна сила х 3» за 1 грн.

Сучасні технології допоможуть створити стійке покриття, якому не завадять навіть залізобетонні стіни, а підтримка стандарту IEEE 802.11n збільшує радіус роботи роутера. Крім комунікаційних роз'ємів, на задній частині корпусу маршрутизатора TP-LINK знаходиться кнопка WPS, яка допоможе власнику створити швидке захищене з'єднання з сумісними пристроями. Безпека підключення гарантована стандартами шифрування WPA / WPA2 і декількома ступенями захисту, що включають в себе хороший міжмережевий екран і можливість фільтрації пристроїв, що підключаються по багатьом параметрам. Роутер комплектується трьома зовнішніми антенами з коефіцієнтом посилення 5 dBi кожна.

Вартість підключення послуги «РОУТЕР» становить 600,00 грн з ПДВ. Гроші нараховуються на особовий рахунок у розмірі 10 грн. протягом 60 місяців та не підлягaють поверненню у вигляді готівки. Пропозиція дійсна за умови наявності роутера.

Підключення Інтернет і телебачення від провайдера UAINET plus
Знайомтесь з найбільш вигідними пропозиціями підключення
Інтернет і ТВ в Любомлі!


Адреса підключення:
Населений пункт:
Вулиця:
Будинок:
Квартира:
Персональні дані:
П.І.Б:
Телефон:

Додаткова інформація:

Для входу в Особистий кабінет введіть Ваш логін і Ваш пароль доступу.
У випадку якщо Ви забули Ваш пароль доступу, будь-ласка звернітся до відділу підтримки абонентів за номерами, які вказані на нашому сайті.
Наші контакти:
0951840044
0675840909
Технічна підтримка:
пн-пт з 9:00 до 17:00
сб з 10:00 до 14:00
(вихідний неділя)

Ми в Соц. Мережах :

Зверніть увагу!

Щоб ваше звернення надійшло за призначенням, обов'язково вкажіть своє прізвище та ім'я, контактну адресу, контактний телефон та номер UID. А також детально викладіть суть Вашого звернення - це значно прискорить вирішення Вашого питання. Анонімні звернення згідно із Законом про звернення громадян не розглядаються.

Тема звернення *
Ім'я відправника *
E-mail відправника *
Номер UID
Номер контактного телефону *
Адреса *
Текст повідомлення *
Потягніть для розблокування *

Поля, позначені *, обов'язкові для заповнення.

Увага! Перевірте Вашу контактну інформацію!

Від її точності залежить можливість відправлення Вам відповіді!

Перелік терміналів:

Перелік терміналів: